Terug


Contactar

Pand aanbevelen

Riante woning in Niguelas met garage, zwembad en bijgebouw

Ref. LVA981
Prijs: 465.000 €
Beschrijving

Op een prachtige locatie aan de rand van het charmante dorpje Niguelas staat deze riante woning met uitzicht over het beschermde natuurpark Sierra Nevada.

Met een privézwembad, grote privégarage, royale werkplaats van 120 m², meerdere zonnige terrassen en drie zelfstandige woongedeeltes, biedt deze woning uitzonderlijk veel mogelijkheden. In totaal beschikt het huis over 5 slaapkamers en eigen grond met oude olijfbomen en ruimte voor een moestuin en andere gewassen.

Het huis ligt in Nigüelas, een gezellig dorp met een levendige culturele agenda, restaurants, winkels en een uitstekende verbinding met de snelweg Granada-Motril.

Indeling:

Bij binnenkomst op de begane grond betreedt u een ruime hal die toegang biedt tot een comfortabel ingedeelde woonverdieping. De royale woon- en eetkamer met balkon en open haard vormt het hart van deze etage. Aangrenzend ligt de grote, volledig uitgeruste keuken, die via een directe doorgang verbonden is met het terras aan de voorzijde. Verder bevinden zich op deze verdieping drie slaapkamers en twee badkamers. Een trap vanuit de hal leidt naar de
tussenverdieping.

De tussenverdieping is ingericht als een zelfstandige woonlaag met een open keuken, eetgedeelte en woonkamer met houtkachel. De openslaande deuren leiden naar een zonnig terras waar u in alle rust kunt genieten van het uitzicht. Hier vindt u tevens een extra slaapkamer met badkamer en de ruime privégarage, die plaats biedt aan twee auto?s en veel extra bergruimte.

Het souterrain herbergt een derde onafhankelijke leefruimte. Deze bestaat uit een open keuken, eet- en woonkamer die uitkomen op een eigen zonnig terras. Daarnaast is er een slaapkamer en een badkamer, ideaal voor gasten of familieleden die volledige privacy wensen.

De schuur/werkplaats:
De indrukwekkende schuur van 120 m² biedt talloze mogelijkheden: een ruime werkplaats, atelier, stallen of een grote opslagruimte.

Buitenruimtes:

Rondom het huis ligt een rijke variatie aan buitenruimtes. Bij de entree bevindt zich een sfeervolle patio die toegang geeft tot een royaal voorterras. Aan de achterzijde leidt een trap naar het enorme dakterras, een niveau lager een tweede zonnig terras, en vandaar loopt u via trappen naar het uitnodigende zwembad met ruimte voor ligbedden. Nog een niveau lager ligt het terras van het souterrain. Al deze terrassen bieden hetzelfde indrukwekkende uitzicht op de Sierra Nevada.
De eigen grond is terrasvormig, beplant met eeuwenoude olijfbomen en biedt volop mogelijkheden voor een moestuin, fruitbomen of kruiden.

Neem gerust contact op als je een bezoek wilt plannen of nog vragen hebt, we helpen je graag.

Indeling
Oppervlakte
Contact
De gegeven informatie is niet bindend en er kunnen geen rechten aan ontleend worden.
©Vastgoedsoftware INMOPC.es
Start | wettelijke bepalingen | privacybeleid | Cookiebeleid